Sonses.tv
Bugün :
Tarih : 07.07.2011 - Saat: 11:29
Deniz kabuklarından büyüleyen eşyalar !
Mersin ( SONSES ) Silifke’de, emekli bir vatandaşın sahilden topladığı deniz kabuklarından yaptığı süs eşyaları ilgi çekiyor.

Sonses.tv Mersin Haberleri

MERSİN (SONSES) - Silifke'de, emekli bir vatandaşın sahilden topladığı deniz kabuklarından yaptığı süs eşyaları ilgi çekiyor.
     Taşucu beldesinde yaptığı süs eşyalarını açtığı stantta yerli ve yabancı turistlerin beğenisine sunan İbrahim Vural, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5 yıl önce deniz kabuklarını toplayarak süs eşyası yapmaya başladığını söyledi.
     Kışın sahileri gezerek topladığı deniz kabuklarından yaptığı süs eşyalarını yaz sezonunda satma imkanı bulduğunu belirten Vural, emekli olduğu için bunun kendisi için güzel bir uğraş olduğunu ifade etti.
     Deniz kabukları ve deniz kumundan yaptığı ayna, tabak, saat süslemesi, çerçeve, tepsi, kül tabağı gibi çeşitli hediyelik eşyalara vatandaşların ilgi gösterdiğini vurgulayan Vural, ''Yaptığım çeşitli süs eşyalarını 8 ile 18 TL arasında değişen fiyattan satıyorum. Turistler, el emeği göz nurumla yaptığım ve her biri kendine özgü eşyalara ilgi gösteriyor. Ben de böylelikle bütçeme katkı sağlıyorum'' dedi.

loading...


Etiket: Deniz kabuklarından büyüleyen eşyalar ! mersin haber
DİKKAT! : Özel haberleri kaynak göstermeden ve haberi Sonses.tv'deki linkine yönlendirmeden yayımlayan diğer site yöneticileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Ajans Haberleri Abonesi dışındaki haber alımı ve yayınlanması haber linki olsa bile yasaktır!
Bu Habere Yorum Yap ! Yorum Ekle
             
Mersin Hava Durumu Seçim 2015
Mersin Gazeteleri Günlük Gazeteler
Mersin Belediyeleri Mersin AVM Merkezleri
Mersin Odaları En Çok Okunan

 Künye - İletişim

Mersin Kamu Kuruşları Mersin Tren Seferleri
Mersin Otobüs Firmaları Haber Ara

Facebook Twitter Youtube Google Plus Webtv Sitemap

Mersin Güncel Haberleri Mersin 2016 iftar vaktitleri  
Mersin Spor Haberleri Haber  IHBAR ET