Sonses.tv
Bugün :
Tarih : 09.09.2013 - Saat: 13:17
MHP Kocamaz'ı Mersin adayı gösterdi
Mersin ( SONSES ) Milliyetçi Hareket Partisi Mersin'de yerel seçimlerde Mersin Büyükşehir Belediyesi'ni adayını belirledi.

Sonses.tv Mersin Haberleri
Alınan bilgiye göre MHP'nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz oldu. Tarsus Belediye Başkanlığını 4 dönem sürdüren ve yaptığı icraatlarıyla Tarsus'ta da sevilen, Burhanettin Kocamaz'ın MHP'den Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı gösterilmesi kendi çevrelerince de sevinçle karşılandı. Burhanettin Kocamaz yaklaşık bir yıl önce Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adaylığını açıklamış ve çalışmalarını sürdürüyordu. Bu arada karşısında Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığını koyan MHP İl Başkanı Mahmut Tat ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna bulunuyordu.Etiket: MHP Kocamaz'ı Mersin adayı gösterdi mersin haber
DİKKAT! : Özel haberleri kaynak göstermeden ve haberi Sonses.tv'deki linkine yönlendirmeden yayımlayan diğer site yöneticileri hakkında yasal işlem yapılacaktır.
Ajans Haberleri Abonesi dışındaki haber alımı ve yayınlanması haber linki olsa bile yasaktır!
Yorum Ekle
Ekleyen: reis
26.09.2013, 14:26
devletin başına devlet gelecek sorunlar bitecek belediyeler yatma yeri değil icraat yeri belediyecilik üç hilalin işihelal sana bababurhan yolun açık olsun
Ekleyen: MİSAFİR
16.09.2013, 15:47
MERSİNDE MHP 3.PARTİ DURUMUNA DÜŞTÜ İSE KOCAMAZ'IN SUÇU NEDİR ACABA.BEYEFENDİ KAÇ DÖNEMDİR BAŞKANLIK YAPIYOR.BU KONUYU ESAS MERSİN İL VE İLÇE BAŞKANLARINA SORMAK LAZIM BENCE NİÇİN BU HALE GELDİK.
Ekleyen: gerçek mersinli
14.09.2013, 23:59
bu haberi hangi belgeye dayanarak yapıyorsunuz. tamamen yalan haber bakın yanlış demiyorum tamamne yalan haber genel başkan yardımcılarının bile haberi olmazken mersin adayından siz nasıl bu haberi alıyorsunuz yoksa bunu altında başka işler mi var...burhanettin başkanın ismi açıklanmazsa ne yapacaksınız mersinin en güçlü adayı hamit tuna'dır isterseniz sokağa çıkın vatandaşa sorun hatta tarsusta bile büyük şehir adayı hamit tuna'dır...
Ekleyen: Nuri Demirci
14.09.2013, 17:57
MHP yine 3. parti o zaman. Nasıl böyle yanlış karar veriliyor?
Ekleyen: Mithat
11.09.2013, 14:32
Hayal bir haber, Kocamazın bırakın Büyükşehir,e Tarsus,a bile adaylığı söz konusu değil. MHP nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mahmut TAT,...Kocamaz Tarsus,ta çok sevildiği için mi de MHP Burada 3.parti konumana geriledi.
Ekleyen: Saim Irmak
09.09.2013, 16:35
KİM AÇIKLADI BU YAZININ İÇERİĞİNİ... SİZDEN BAŞKA HİÇ BİR YERDE HABER YOK.GENEL MERKEZ YOK DİYOR.. ELİNİZDE BELGE VAR MI?
Ekleyen: Ogün Peker
09.09.2013, 16:34
Başkanım Allah utandırmasın, İnşallah bu şehir ülkücü bir başkanın farkını görecek.
Bir Portal Liste
 
Nokta Mersin Hava Durumu Nokta Yazarlar
Nokta Mersin Gazeteleri Nokta Günlük Gazeteler
Nokta Mersin Belediyeleri Nokta Mersin AVM Merkezleri
Nokta Mersin Odaları Nokta En Çok Okunan
Nokta Mersin Kamu Kuruşları Nokta Mersin Tren Seferleri
Nokta Mersin Otobüs Firmaları Nokta Haber  IHBAR ET
Nokta Mersin Güncel Haberleri Nokta Haber Ara
Nokta Mersin Spor Haberleri Nokta Mersin iftar vakti
 
facebook_32 facebook_32 Yandex.Metrica

Sonses.tv BLOG

 

Gizlilik Politikası | Künye | Reklam | İletişim

 Sonses.tv   ©   2010 - 2014 Her Hakkı Saklıdır.


Bumerang - Yazarkafe