49 milyon aboneli YouTube kanalını siliyor!

49 milyon aboneli YouTube kanalını siliyor!

Oyuncuların yakından tanıdığı ünlü YouTuber PewDiePie, kanalını silme kararı aldı. Peki, 49 milyon takipçisi olan PewDiePie, YouTube kanalını neden silecek?

49 milyon aboneli YouTube kanalını siliyor!
Bu içerik 3159 kez okundu.

YouTube'un en çok takipçisi olan kanalın sahibi olan Felix Kjellberg yani namı değer PewDiePie, geçtiğimiz gün çok ilginç bir karar aldığını açıkladı. 49 milyondan fazla takipçiye sahip olan ve oyun videoları çekerek YouTube'un en çok kazananlarından biri olan PewDiePie, işlerin yolunda gitmediğinden şikayetçi.

PewDiePie, YouTube üzerinden yayınlamış olduğu videoda, kanalı 50 milyon aboneye ulaştığında hesabını sileceğini açıkladı. Peki, PewDiePie neden böyle bir karar aldı? PewDiePie'ın bu açıklaması bir ilgi çekme amacı mı güdüyor?

PewDiePie, yayınladığı videoda; YouTube'un, videolarını öne çıkarılan videolar arasına almadığını, video yayınladığında bildirimlerin 49 milyon takipçiden sadece yaklaşık 2 milyon kişiye gittiğini ve abone sayısına göre izlenmelerin düştüğünden şikayetçi olduğunu dile getirdi.

YouTube'un değişen politikasından dolayı pes eden PewDiePie, 50 milyon abonelik kanalını sildiğinde YouTube'un ağır bir yara alacağı ortada. Bakalım YouTube yetkilileri PewDiePie'ın gönlünü almak için bir girişimde bulunacak mı?

PewDiePie YouTube
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat