Mersinliler, şehit Ömer Koca’nın sene-i devriyesinde bir araya geldi

Mersinliler, şehit Ömer Koca’nın sene-i devriyesinde bir araya geldi

Mersin Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl Şırnak’ta yaşanan hain terör saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Ömer Koca’nın sene-i devriyesi için yemekli mevlid-i şerif düzenledi..

Mersinliler, şehit Ömer Koca’nın sene-i devriyesinde bir araya geldi
Bu içerik 1395 kez okundu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz yıl Şırnak’ta yaşanan hain terör saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Astsubay Ömer Koca’nın sene-i devriyesi için yemekli mevlid-i şerif düzenledi.
Yaklaşık 600 kişinin katıldığı mevlid-i şerifte Mersinliler şehit Ömer Koca’nın acılı ailesini yalnız bırakmadı. Şehit Ömer Koca’nın Barış Mahallesi’ndeki evinin önünde düzenlenen mevlid-i şerife Vali Yardımcısı Cemal Yıldızer, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel, Mersin İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Akdeniz Kaymakamı ve Akdeniz Belediyesi Başkanı Hamdi Bilge Aktaş, Mersin İl Jandarma Komutanı Hüseyin Kanat, şehit aileleri ve çok sayıda Mersinli katıldı. Bir bayan ve bir erkek hocanın yer aldığı 4 kişiden oluşan Mersin Büyükşehir Belediyesi Acınız Acımızdır ekibi tarafından Kuran-ı Kerim okundu, mevlide katılanlara yemek ikram edildi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı mevlid-i şerifte şehit Jandarma Astsubay Ömer Koca dualar eşliğinde anıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat