Sele meydan okudular

Mersin’in Erdemli ilçesinde sağanak yağışla birlikte Torosların eteğinden gelen sular dere yataklarında toplanınca sele dönüştü. İlçe merkezine ulaşan sel suları trafiği felç etti. Bazı kamyon ve otomobil sürücüleri tehlikeye rağmen sel sularının içenden geçti..

Sele meydan okudular
Bu içerik 527 kez okundu.
Mersin’in Erdemli ilçesinde sağanak yağışla birlikte Torosların eteğinden gelen sular dere yataklarında toplanınca sele dönüştü. İlçe merkezine ulaşan sel suları trafiği felç etti. Bazı kamyon ve otomobil sürücüleri tehlikeye rağmen sel sularının içenden geçti.
İlçenin kuzeyinde bulunan çevre yolunda sel suları sebebiyle araçlar mahsur kaldı. Sel suyu içinde kalan bir kamyon iş makinesi yardımıyla kurtarıldı. İlçe merkezinden geçen Mersin-Antalya D-400 karayoluna da ulaşan sel suları sebebiyle trafikte aksamalar meydana geldi. Sürücüler sel sularının ulaşmadığı ara sokaklardan yollarına devam etti. İlçede tüm ekipler sel bölgesindeki çalışmalara destek olmaları için seferber edildi. Bazı kamyon ve otomobil sürücüleri ise tehlikeye rağmen sel sularının içenden geçti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bektaş: ″Mersin oryantiringde örnek bir ilimiz″
Bektaş: ″Mersin oryantiringde örnek bir ilimiz″
6 yıllık hastalığından yeni teknikle kurtuldu
6 yıllık hastalığından yeni teknikle kurtuldu