Polis, Horozcular Derneğine yaptığı baskında şok eden manzara ile karşılaştı
Advert
Advert

Polis, Horozcular Derneğine yaptığı baskında şok eden manzara ile karşılaştı

Adıyaman’da polis ekiplerinin Horozcular Derneğine yaptığı baskında, derneğin içerisine horoz dövüşü için tribün ve arena kurulduğu görüldü..

Polis, Horozcular Derneğine yaptığı baskında şok eden manzara ile karşılaştı
Bu içerik 1848 kez okundu.

Adıyaman’da polis ekiplerinin Horozcular Derneğine yaptığı baskında, derneğin içerisine horoz dövüşü için tribün ve arena kurulduğu görüldü.
Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte Barbaros Hayrettin Mahallesi’ndeki Horozcular Derneğine baskın yaptı. Horoz dövüştürüldüğü iddia edilen derneğe baskın düzenleyen polis kapıyı açmalarını aksi halde kıracağını söyleyince içeridekiler tarafından kapı açıldı. Daha önce de horoz dövüştürüldüğü ihbarı üzerine polisler tarafından defalarca baskın yapılan derneğe yine baskın düzenlendi.

Manzara polisleri de şaşırttı
Baskında derneğin ortasında horoz dövüştürmekte kullanılan bir arena ve tribün yapıldığı görüldü.
Horoz dövüşü üzerinden bahis oynatılması ile ilgili polis ekipleri, dernek binasında bulunan 40 kişiye 227’şer TL ceza kesti. Dernek içerisindeki 2 horoz üzerinde kan izleri tespit edildi. Dernek Başkanı Y.T.’ye ise bu iki horozdan dolayı 5 bin 200 TL para cezası uygulanırken, ‘kumar oynatmaya yer temin etmek’ suçundan hakkında adli işlem başlatıldı.
Dernekten çıkan bazı horoz sahipleri ise, gazetecilere poz vermekten çekinmeyerek, horoz dövüştürdüklerini itiraf etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat