Mersin Barosu’nun geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası başladı

Mersin Barosu’nun geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası başladı

Mersin Barosu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği Halı Saha Futbol Turnuvası başladı. Başlama vuruşunu Mersin Barosu Başkanı Ali Er’in yaptığı ve 18 takımın katıldığı turnuvada, birbirinden ilginç takım isimleri dikkat çekti..

Mersin Barosu’nun geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası başladı
Bu içerik 1939 kez okundu.

Mersin Barosu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği Halı Saha Futbol Turnuvası başladı. Başlama vuruşunu Mersin Barosu Başkanı Ali Er’in yaptığı ve 18 takımın katıldığı turnuvada, birbirinden ilginç takım isimleri dikkat çekti.
Mersin Barosu tarafından düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası, 4 Mart-1 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Turnuvada, Mersin merkez ve ilçelerinde görev yapan avukatlar ile stajyer avukatlar, hakim ve savcılar, stajyer hakim ve savcılar, adliye ve Baro personeli ile avukat katiplerinin oluşturdukları 18 takım mücadele edecek.
Baro Başkanı Ali Er’in 4 Mart Cumartesi günü başlama vuruşunu yaparak başlattığı ve tüm takımlara başarılar dilediği turnuvanın final maçı 1 Nisan 2017 tarihinde oynanacak. Turnuvada, takımlara verilen birbirinden ilginç isimler dikkat çekti. Kendilerine ‘Bacanaklar, Haddini Bilbao, FC Baromaro, Lanet Olası Federaller, Baro Times, Tesadüf FC, Şeytanın Avukatları, Keser Sapı, Spartacus, Chucky’s, Chapecoense, FC Hat Trick, Erdemli Bulls’ isimler seçen takımların bu tercihleri gülümsetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat