Arslan: “Kadınlar bizim baş tacımızdır”
Advert
Advert

Arslan: “Kadınlar bizim baş tacımızdır”

ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, ASKON İkinci Başkanı ve ÇUGİDER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hasan Arslan, Hz. Muhammed’in (S.A.V) “Cennet anaların ayakları altındadır” sözlerini anımsatarak, kadınların baş tacı olduğunu söyledi.

Arslan: “Kadınlar bizim baş tacımızdır”
Bu içerik 2588 kez okundu.
ARBEL A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Mersin Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) İkinci Başkanı ve Çukurova Genç Girişimci İş İnsanları Derneği (ÇUGİDER) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Hasan Arslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
 
Hz. Muhammed (S.A.V) “Cennet anaların ayakları altındadır” dediği kadınların hem toplum hem de aile içindeki önemlerine vurgu yapan Arslan, İslam Dini’nin de kadına büyük önem verdiğine dikkat çekerek, şunları söyledi:
“Kadınlarımız, bizim baş tacımızdır. Annemiz, kardeşimiz, eşimiz olarak hem aile içinde hem dinimizde hem de toplumumuzda büyük öneme sahiptir. Sevgili peygamberimizin (S.A.V)  de dediği gibi cennet anaların ayakları altındadır. Bu nedenledir ki bizim için kadınlarımız çok kıymetli. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, tüm kadınları kutluyor, sevgi ve hoşgörü dolu bir dünya diliyorum.”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat