Turgut: ″Kalıcı ve doğru hizmet için çalışıyoruz″

Mersin’in Silifke İlçe Belediye Başkanı Mustafa Turgut, "Kaynaklarımızı akılcı kullanarak, kalıcı ve doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz" dedi..

Turgut: ″Kalıcı ve doğru hizmet için çalışıyoruz″
Bu içerik 774 kez okundu.
Mersin’in Silifke İlçe Belediye Başkanı Mustafa Turgut, "Kaynaklarımızı akılcı kullanarak, kalıcı ve doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz" dedi.
Belediye tarafından mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Turgut, Atayurt’ta esnafı da ziyaret etti.
Hizmetlerden duyulan memnuniyetin kendilerini mutlu ettiğini belirten Başkan Turgut, “Halkımıza hizmet etmek için göreve geldik ve bunun için de elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Halkımızın memnuniyeti, mutluluğu bizim de memnuniyetimiz ve mutluluğumuz. Bu ziyaretler de bizleri onurlandırıyor, gururlandırıyor. Kapımız her zaman sizlere ve tüm halkımıza açık. Sizlerin talepleri, bizim hizmet kalitemizi de, hizmet şevkimizi de artırıyor. Kaynaklarımızı akılcı kullanarak, kalıcı ve doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Her geçen gün, halkımız için daha yaşanabilir bir Silifke’yi hedefliyoruz” diye konuştu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tuna:
Tuna: "Çocuklarımıza yapıcı yaklaşalım"
Mersin’de yazdan kalma bir gün yaşanıyor
Mersin’de yazdan kalma bir gün yaşanıyor