İl Müdürlerine Basketbol Terapis

Mersin’de çeşitli kurumlarda görev yapan İl Müdürleri, yoğun iş temposundan bir nebze de olsa uzaklaşmak için Basketbol oynadı.

İl Müdürlerine Basketbol Terapis
Bu içerik 1247 kez okundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Ahmet Tarakçı tarafından organize edilen Mersin’in çeşitli kurumlarında görev yapan İl Müdürlerinin, yoğun iş temposundan bir nebze de olsa uzaklaştırmak amacı ile Basketbol oynayarak stres attılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Edip Buran Spor Salon’unda oynan Basketbol maçında kazanan taraf dostluk oldu. Maçta, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Ahmet Tarakçı, Valilik Özel Kalem Müdürü Mete Gürhan Daşçı, Mersin Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz, Mersin Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, TRT Çukurova Bölge Müdürü Sebahattin Kahraman, Mersin Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Taner Yalçın, Vergi Dairesi Başkanı Adem Güngör, Mersin Time Gazetesi İmtiyaz Sahibi Aytur Gezer oynadı. 

Yaptıkları maçta sadece yoğun geçen çalışma temposundan bir nebze olsun uzaklaşarak stres attıklarını ve önemli olan spor yapmak olduğunu belirten Müdürler, bu etkinliği haftanın bir günü düzenli olarak yapmak istiyorlar. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bozyazı’da 23 Nisan etkinlikleri
Bozyazı’da 23 Nisan etkinlikleri
Mersin’de öğrencilere ’çocuk hakları’ anlatıldı
Mersin’de öğrencilere ’çocuk hakları’ anlatıldı