Minikler sağlık bilgilerini hastanede doktordan aldı
Advert
Advert

Minikler sağlık bilgilerini hastanede doktordan aldı

Mersin’in Tarsus ilçesindeki bir kreşin minik öğrencileri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Tarık Ersöz’ü ziyaret edip sağlıklarıyla ilgili merak ettikleri konuları sordu..

Minikler sağlık bilgilerini hastanede doktordan aldı
Bu içerik 1394 kez okundu.

Mersin’in Tarsus ilçesindeki bir kreşin minik öğrencileri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Tarık Ersöz’ü ziyaret edip sağlıklarıyla ilgili merak ettikleri konuları sordu.
Mersin’in Tarsus ilçesinde eğitim veren kreşten 3-5 yaş grubundan 20 çocuk, Medical Park Tarsus Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Tarık Ersöz’ü ziyaret edip, sağlıkları ve doktorluk mesleğiyle ilgili merak ettikleri her şeyi sordu. Kreşin yönetici ve eğitimcilerinin de eşlik ettiği ziyarette Dr. Ersöz önce miniklere sağlıkları için dikkat etmeleri gereken hijyen gibi konularda bilgi verdi.
Çocuklardan yemeklerini yemelerini ve doktorların verdiği ilaçları aksatmadan içmelerini isteyen Uzm. Dr. Tarık Ersöz, daha sonra yakalarına ‘aferin’ rozetleri taktı. Minik öğrenciler ziyaretlerinde, hastaneyi de inceleyip bir hastanenin nasıl hizmet verdiğiyle ilgili bilgi alma fırsatı da buldu. Çocukların hastane ziyaretleri, renkli görüntülere sahne oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat