Taşdan: ″Hedefim Bozyazı’da eğitim-öğretimde çıtayı her yönüyle yükseltmek″

Taşdan: ″Hedefim Bozyazı’da eğitim-öğretimde çıtayı her yönüyle yükseltmek″

Mersin’in Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taşdan, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul edip, kutlayıp tebrik etti. Taşdan, hedefinin Bozyazı’da eğitim-öğretimde çıtayı her yönüyle yükseltmek olduğunu söyledi..

Taşdan: ″Hedefim Bozyazı’da eğitim-öğretimde çıtayı her yönüyle yükseltmek″
Bu içerik 2218 kez okundu.
Mersin’in Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taşdan, yarışmalarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul edip, kutlayıp tebrik etti. Taşdan, hedefinin Bozyazı’da eğitim-öğretimde çıtayı her yönüyle yükseltmek olduğunu söyledi.
Taşdan, Adana’da yapılan Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) 48. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bölge finalinde biyoloji alanında bölge birincisi olan Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi proje ekibi ile il genelinde düzenlenen masa tenisi turnuvasında erkekler takımında ikinciliği, kızlar takımında dördüncülüğü elde eden Şehit Murat Namdar Ortaokulu öğrencilerini, öğretmenleri ve idarecilerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Bu başarıların örnek olması gerektiğini, bu tür çalışmaların her zaman desteklediklerini vurgulayan Taştan, "Hedefim Bozyazı’da eğitim-öğretimde çıtayı her yönüyle yükseltmek. Bunun içinde ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım. Okul idarecilerinin, okul aile birliği yöneticilerinin ve öğretmenlerimizin katkı ve desteklerini bekliyorum. Her türlü öneriye ise açığım. Elde edilen başarılarda katkısı olan herkesi kutlarım" dedi.
Taşdan, Ankara’da yapılacak olan Türkiye finaline katılmaya hak kazanan Bozyazı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin dereceye gireceğine, Şehit Murat Namdar Ortaokulu’nun ise yapılacak olan turnuvalarda çıtayı daha da yükselteceğine inancının da tam olduğunu sözlerine ekledi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat