Bakan Elvan ve Başkan Gültekin, Mezitli Tepeköy’de halkla buluştu

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması çalışmalarını Tepeköy’de sürdürdü..

Bakan Elvan ve Başkan Gültekin, Mezitli Tepeköy’de halkla buluştu
Bu içerik 1021 kez okundu.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ve AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması çalışmalarını Tepeköy’de sürdürdü.
16 Nisan’da yapılacak anayasa değişikliği referandumu kapsamında, Mersin’in merkez Mezitli ilçesinde mahalleleri ziyaret eden Bakan Elvan ve AK Parti İlçe Başkanı Gültekin, Mezitli’nin en tepesinde vatandaşlarla buluştu. Tepeköy sakinleri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Elvan, burada vatandaşlar ile sohbet etti. Tepeköy Mahallesi’nin sorunlarını dinleyen Elvan, mahalle sakinlerinden Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylamasında ’evet’ desteği istedi. Referandumun siyasi bir mesele değil, memleket meselesi olduğunun altını çizen Elvan, 16 Nisan’da evet oyları ile Tepeköy gibi daha birçok mahallenin refaha kavuşacağını belirtti.
Elvan ile yapılan ziyaretleri değerlendiren Başkan Gültekin, “Sayın Bakanımız Lütfi Elvan ile yaptığımız ziyaretler olumlu ve verimli geçiyor. Sayın Bakanımız, Mezitlimizin her bölgesine ayrı ayrı özen gösteriyor ve bu bizleri çok mutlu ediyor. Tepeköy’de halkımızla buluştuk ve evet sözünü aldık. 16 Nisan’da Allah’ın izni ile devletimizin ve milletimizin önünü kapatmak isteyen güçlere gerekli cevabı bu millet verecektir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokakta çalışan çocuklara yönelik SODES projesinin tanıtımı yapıldı
Sokakta çalışan çocuklara yönelik SODES projesinin tanıtımı yapıldı
Er: ″Avukatların emekli maaşı arttırılmalı″
Er: ″Avukatların emekli maaşı arttırılmalı″