İbrahim Erkal'ın hayati tehlikesi devam ediyor
Advert
Advert

İbrahim Erkal'ın hayati tehlikesi devam ediyor

Geçirdiği beyin kanaması sonucu yoğun bakımda tedavisi süren ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın hayati tehlikesi devam ediyor. Alınan son bilgilere göre beyin ödeminin gerilemediği, hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

İbrahim Erkal'ın hayati tehlikesi devam ediyor
Bu içerik 1463 kez okundu.

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hakkında hastane yetkileri tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada ünlü sanatçının hayati tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

Aracının başında baygın halde bulunan ve beyin kanaması ön tanısı ile yoğun bakıma alınan ünlü sanatçı İbrahim Erkal’ın sağlık durumu hakkında hastane yetkilileri tarafından açıklama yapıldı. 12 Nisan’dan bu yana tedavisi devam eden Erkal’ın beyin ödeminin gerilemediği, bu nedenle hayati tehlikesinin devam ettiği bilgisi verildi.

Ünlü sanatçının tedavisinin sürdüğü hastaneden yapılan açıklamada, "Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı gününden bu yana Liv Hospital’da tedavisi devam eden ve yoğun bakımda uyutulan değerli Sanatçı İbrahim Erkal’ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödeminin gerilemediği, hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir" ifadeleri kullanıldı. 

ibrahim erkal yoğun bakımda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat