AK Parti düğmeye bastı!
Advert
Advert

AK Parti düğmeye bastı!

Referandum sonuçlarının belli olmasından sonra AK Parti'de hazırlıklar başladı. Durum analizi yapan partinin hedefleri belirlenmeye başladı. İşte AK Parti'de yaşanan son dakika gelişmeleri...

AK Parti düğmeye bastı!
Bu içerik 1442 kez okundu.

Referandum sonuçlarından sonra evet ve hayır cephesinde değerlendirmeler başladı. Milliyet'ten Serpil Çevikcan AK Parti'deki son durumu yazdı. İşte o yazı;

"Restorasyon dönemi"

Ak Parti, referandum sonuçlarının analizini yapmaya başladı. “Evet” oranının yüzde 51.4’te kalmasının partide bir burukluk yaşattığı kesin. Ancak, büyük tartışmalara neden olan ve bir sistem değişikliğini içeren böylesine kritik bir halk oylamasından galip çıkılmış olması Ak Parti cephesinde moralleri düzeltiyor.

Yıldırım: Bu bir başarıdır

Önceki gün sonuçlar belli olduktan sonra yaptığı balkon konuşmasında “Referandumun kazananı da kaybedeni de yok, kazanan Türkiye’dir” diyen Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti yönetimine ve parti içine dönük değerlendirmesinde de alınan sonucu, “Mutlak bir başarı” olarak ifade etmiş.
Balkon konuşmasından sonra önceki gece bir araya geldiği bir grup MYK üyesine yaptığı değerlendirmede de “Bu bir başarıdır” demiş.

ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat