Kocamaz'ın iş verdiği firma sahibine FETÖ tutuklaması

Kocamaz'ın iş verdiği firma sahibine FETÖ tutuklaması

Mersin Büyükşehir Belediyesinde büyük operasyonda tutuklanan Fetö törür örgütü dosyasında da adı geçen işadamı FETÖ'den tutuklandı.

Kocamaz'ın iş verdiği firma sahibine FETÖ tutuklaması
Bu içerik 7902 kez okundu.

Uzun süredir Mersin Kamuoyunu meşgul eden MHP’li Mersin Büyükşehir Belediyesi FETÖ/PDY kapsamındaki 7. Ağır Ceza Mahkemesi 2016/22 sayılı dosyadaki olaylar bir bir patlak veriyor.

Mersin Emniyet Müdürlüğü KOM timlerince bir süre önce gözaltına alınan ve çıkartıldığı mahkemece tutuklanan Sophia Tech firması sahibi İş adamı Erkut Özyıldırım'ın Mersin Büyükşehir Belediyesi FETÖ davasında tutuklanan belediyecilerinde ifadelerinde yer aldığı ve büyükşehir belediyesinin kamera işlerini yaptığı öğrenildi. 

daha önce haptığımız haberde http://www.sonses.tv/haber/2152/fetopyd-teror-orgutunun-buyuksehir-uyeleri-varan-3.html 

“FETÖ/PYD Terör örgütünün Büyükşehir üyeleri Varan-3” başlıklı haberimizde Hüdaverdi Aydoğdu’nun Özel Kalem müdürlüğü esnasında FETÖCÜ şirketten araç kiraladığı iddiası söz konusu idi ve kendiside ifadelerinde bahsediyordu.

Fakat avukatlarının tutukluluğuna yaptığı itirazlarda Fetöcü ESİLAY firmasından araç kiralamadığını, başka firmalar olduğunu beyan ediyordu.

Yaptığımız araştırmada ise o başka firma dediği firma olan UĞURLAR firması da Esilay firması ile ilintili bağlantılı, baba oğuldular.

Esilay firmasının sahibi baba Adil Uğur FETÖ’den tutuklandı. Oğulları İlker ve anıl hakkında da tutuklama çıktı. Anıl Uğur tutuklandı. Diğer oğlu olan İlker halen kaçak. Ve bu FETOCU firmanın Belediye ile iş yaptığı kesinleşmiş durumda.

Vatan haini, eli kanlı FETÖ terör örgütünün Mersin Belediyesindeki yapılanmasını yazan gazetecilere eline her mikrofonu aldığında, kameralar karşısına çıktığında tehditler savurup "Kumpasçılar" yakıştırması yapan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'a şimdi O gazeteciler soruyor:

"Belediyenin milyarlık işlerini  verdiğin kişiler aracılığı ile FETÖ terör örgütüne finas aktaran bu isimlerin yakınında olması ve yakalanması da bir tesadüf mü? Bu da mı kumpas? Cevap ver Kocamaz!"

başkan kocamaz fetöcü idamı Erkut Özyıldırım tutuklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul ordu evden eve nakliyat