İşte 15 Tatilin Başlangıç ve Bitiş Zamanı!

Gelecek yıl Ocak ayında yapılacak olan sömestr tatili ne zaman olacak? Soruları veliler tarafından sorulmaya devam edilirken anne ve babalar özellikle öğrenciler 2017 sömestr tatili ne zaman? Sorularını MEB'e yöneltmeye devam ediyor.

İşte 15 Tatilin Başlangıç ve Bitiş Zamanı!
Bu içerik 4226 kez okundu.

 Milli Eğitim Bakanlığı'ndan sömestr tatili ne zaman olacak? Açıklamalarına yanıt bekleyen aileler özellikle memleketlerine gitmek ve zaman geçirmek adına hemde soğukların bu sıralar çok fazla etkisini göstermesi dolayısı ile bir an önce sömestr tatilinin gelmesini ve Ocak ayında yapılacak olan sömestr tatilinin ne zaman olacağını merak ediyor.

İşte Tatilin Başlangıç ve Bitiş Zamanı!

Milli Eğitim Bakanlığı 2017 yılı Ocak ayında yapılacak olan sömestr tatilinin tam olarak 16 gün boyunca devam edecek olduğunu ve geçtiğimiz zamanlara oranla bu yıl 15 gün yerine 16 gün olacak tatilin öğrencileri sevindirecek olduğunu ifade ediyor. MEB Yarıyıl tatili, 23 Ocak 2017-3 Şubat 2017 tarihleri arasında sömestr tatilinin yapılacak olduğunu ifade ederken öğrencilerin bu tarihler aralığından hemen sonra 9 Haziran 2017 tarihinde de 3 aylık tatile çıkacak olduklarını açıklıyor. 9 Haziran 2017 Cuma günü 3 aylık tatile girecek olan okulların genel olarak bu sene daha erken kapanması eğitim sisteminde ders konularının daha fazla ve daha çabuk işlenmesine sebep olurken özellikle kar tatilinin yapılmaması adına büyük bir önem gösterilirken kötü hava şartları dolayısı ile son derece fazla kar tatili söz konusu olabiliyor ve eğitim sisteminde bir takım aksaklıklar söz konusu olabiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriyeli kadınlar sergi açtı
Suriyeli kadınlar sergi açtı
Bayramı hastanede kutladılar
Bayramı hastanede kutladılar