Mersin Haberleri Sonses.tv'de
HV
24 EYLÜL Cumartesi 23:16
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 21:00-07:00 saatleri arasında her iki istikamet kesimler halinde trafiğe kapatılacak olup, ulaşım diğer istikametlerden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2Ankara Çevre Otoyolunun Konya Kavşağı-Polis Akademisi Kavşağı Kesimi 14-17.km.leri ve Çevre Otoyolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Konya istikameti ile Çankaya Kavşağının Konya katılım kolu trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Lapseki-Çanakkale-Ezine yolunun 2-3.km.leri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Seviyeli Kavşak yapım çalışmaları nedeniyle kavşak kolları trafiğe kapatılarak ulaşım alternatif güzergahlardan sağlanmaktadır.
4Çavdır-Söğüt yolunun 23-28.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Söğüt-Çavdır istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Nevşehir-Ürgüp yolunun 16-18.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Diyarbakır-Mardin yolunun 15-20.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
8Tokat-Turhal yolunun 0-1.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Bingöl-Solhan yolunun 45-48.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Ardahan-Kars yolunun 10-12.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.